KAIP VEIKIA GELOMYRTOL?

KAIP VEIKIA GELOMYRTOL?

„GeloMyrtol®“ – tai augalinis preparatas, į kurio sudėtį įeina: eukaliptų, saldžiųjų apelsinų, mirtų ir citrinų eterinių aliejų mišinio (66:32:1:1) distiliatas. Šis vaistas skirtas atsikosėjimui, sergant ūminiu ar lėtiniu bronchitu, palengvinti bei sinusito simptomams lengvinti. Klinikiniais tyrimais patvirtintas jo palankus poveikis viršutiniams ir apatiniams kvėpavimo takams.

Sergant kvėpavimo takų ligomis, svarbiausiu sekretą iš kvėpavimo takų šalinančiu mechanizmu tampa kosulys.

„GeloMyrtol®“ skystina tirštas gleives ir veikia sekreciją, stimuliuoja ir lengvina atsikosėjimą, mažina gleivinės paburkimą, todėl slopsta uždegimas, lengviau pašalinami žuvę audiniai ir mikrobai, užkertamas kelias antrinei bakterinei kvėpavimo takų infekcijai.

Įrodyta, kad „GeloMyrtol®“, skystindamas tirštą viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sekretą, mažindamas gleivinės paburkimą, gerindamas gleivių pašalinimą iš kvėpavimo takų ir gerindamas atsikosėjimą, ne tik palengvina ligonio būklę, bet ir apsaugo nuo antrinės bakterinės infekcijos.

 

GELOMYRTOL PRODUKTAI

GELOMYRTOL PRODUKTAI

“Gelomyrtol®” produktai skirstomi pagal veikliosios medžiagos (augaliniuo mirtolio) kiekį: “Gelomyrtol forte®” - stipresnės, o “Myrtol®” - silpnesnės koncentracijos. Pirmasis skirtas suaugusiems, antrasis - vaikams.

SUŽINOK DAUGIAU

NEMOKAMA INFORMACIJOS LINIJA

8 800 20 017

KONTAKTAI

(8 5) 277 7596
info@armila.com